Щедрий вечір добрим людям на здоров’я!

DSC 6856 smallУкраїнцям пощастило – наші зимові свята офіційно тривають аж до 19 січня, до Водохреща. Традиційно їх радять зустрічати в родинному колі, частувати й дарувати подарунки найближчим людям. А ще в народі вірять, що в день перед Водохрещем небо відкривається і чує всі наші заповітні бажання.

Саме тому 18 січня «Єдність поколінь» скликала всіх наших підопічних, друзів та партнерів, щоб побути разом, обмінятися новинами і найкращими побажаннями, вручити подарунки кожному члену нашої великої родини.

Родина – це місце, де тебе приймають таким, який ти є. І цього разу за щедрим столом «Єдність поколінь» і Володимир Петрович Опрішко зібрали підопічних з різних куточків України, щоб подарувати свято. Ми намагалися створити гостям атмосферу домашнього затишку й невимушеності, тож і святкування вийшло «домашнім» – без офіціозу. На початку Володимир Петрович тепло привітався з людьми, поздоровив іменинників січня і відповів на запитання стосовно програм «Єдності поколінь», консультував тих, хто хотів укласти для себе Договір довічного утримання (догляду). Наша нова послуга – щомісячний безкоштовний медичний огляд підопічних на дому, запроваджена наприкінці 2016 року у співпраці з київським медичним центром «ЮМД-Медикал», так припала людям до душі, що вони захотіли запросити лікарів на свято, бо уважні чуйні медпрацівники вже стали для них друзями і майже членами родини.
Таким було наше свято – добрим і невимушеним, з ялинкою, піснями, жартами, щедрівками, віршами, конкурсами, веселими тостами, танцями, ностальгічним запахом мандаринок і смаком нових надій та сподівань на 2017 рік.
З любов'ю і турботою в серці «Єдність поколінь»