Христос воскрес!

Дорогі друзі!
Прийміть найщиріші вітання з великим днем Світлого Христового Воскресіння!
У ці радісні весняні дні бажаю вам міцного здоров’я і благополуччя, духовної наснаги, спокою у домі, щастя і нових звершень. Нехай пасхальна радість буде для вас невичерпним джерелом духовних і тілесних сил, збагатить ваші душі і серця твердою вірою у наше спільне щасливе завтра.
Весна розквітла, наче казка,
І сяє сонцем височінь небес.
Вітаю вас зі світлим святом Пасхи!
Христос Воскрес! Воістину воскрес!

20150410111455

Великдень – це неймовірно світле свято для тих, хто вірить
у добро.
Бог відрядив до людей свого Сина, щоб той навчив їх любові і терпимості, щоб у людській подобі відчув на собі всю тяжкість і жорстокість земного буття. Син Божий намагався донести, що люди мають жити в любові одне до одного, що душа безсмертна і не зникає разом з фізичним кінцем. Наші добрі вчинки живуть довше за нас, а рятуючи когось, ми рятуємо цим і себе. У таке свято варто запитати себе: як я живу? Чи можу стати кращим, ніж я є? Чи можу простягнути руку слабшому?
Скільки людей довкола нас потребують підтримки і турботи! Є гарні слова: у Бога немає інших рук, окрім твоїх. Роби, що можеш і доки можеш. Це – моє кредо і мета діяльності «Єдності поколінь». День у день ми намагаємося покращити життя людям, яких нестатки, труднощі і проблеми зі здоров’ям загнали у глухий кут. Таких у нашій країні дуже багато. На схилі літ залишитися зовсім самотнім і не мати ні сил, ні коштів, щоб якось полегшити своє життя, – чи є що страшніше для людини? Багато років тому я дав собі обіцянку: доки стане в мене сили, допомагати найнезахищенішим у нашій державі – пенсіонерам, ветеранам, інвалідам, робити їхнє життя кращим, дати їм можливість почуватись у безпеці і не боятися завтрашнього дня. Я пишаюся тим, що робив, роблю і продовжуватиму робити для людей в літах. А «Єдність поколінь», наша віддана справі команда, - моя опора і надія на те, що поруч є молоді люди, яким я передаю свої знання і які колись гідно продовжать цю справу, бо допомагати треба системно і безперервно, рік за роком, тільки так ми зможемо полегшити життя якомога більшій кількості пенсіонерів по всій Україні.
За майже рік, що ми з вами зустрічаємося на сторінках газети «Єдність поколінь», я з чистим серцем можу сказати: ми виконуємо те, що обіцяли, наша велика родина зростає. Якщо ви самотні і потребуєте допомоги, звертайтесь до нас, ми не покинемо вас у біді.
Христос воскрес!
З любов’ю і турботою в серці,
В. П. Опрішко та «Єдність поколінь»