Свято турботи й підтримки

У травні «Єдність поколінь» традиційно закликала ветеранів, дітей війни, інвалідів і всіх членів нашої великої родини зібратися разом і вшанувати пам'ять про Велику Перемогу.
Для нас важливо, щоб наші підопічні відчували, що з «Єдністю поколінь» над ними наче розкривається парасолька захисту – від бідності, від безвиході, від непорядних людей, які можуть зазіхати на їхнє житло.
DSC_4963.jpg

Коли ми разом, як одна сім’я, – нам усе під силу. «Єдність поколінь» ніколи не забуває про визначні дні, які варто відзначати разом, у теплому колі однодумців. Підтримка і спілкування – чи не найкращі ліки від самотності і невеселих думок.
Цього разу Володимир Петрович Опрішко і ГО «Єдність поколінь» організували цікаву екскурсію до Державного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році», розташованого на території Лютізького плацдарму, на околиці села Нові Петрівці Вишгородського району, звідки 3 листопада 1943 року війська I-го Українського фронту розвернули Київську стратегічну наступальну операцію і 6 листопада 1943 року звільнили столицю України. Серед гостей були наші дорогі підопічні з усієї України, від Заходу до Сходу, від Львова до Харкова. Привітати поважних гостей, живих свідків історії, вийшов директор музею І. П. Вікован, який провів цікаву екскурсію. Вшанували подвиг героїв-визволителів покладанням квітів. Володимир Петрович тепло привітав ветеранів з річницею Перемоги.
Традиційно на святі була інвестор Ірина Заріпова. Кожному з гостей вручили подарунок – символічну сонячну парасольку, щоб життя було безхмарним. Усі підопічні отримали суттєві грошові сертифікати. А потім були смачне частування, спогади ветеранів, пісні воєнних років, поезії, сльози і сміх, розмови віч-на-віч, танці, відпочинок у затінку і приємні спогади багато днів потому.

DSC_5026.jpgDSC_4815.jpgDSC_4858.jpgDSC_4863.jpgDSC_4906.jpgDSC_4925.jpgDSC_4965.jpgDSC_5011.jpg