Наші новини

Свято турботи й підтримки

З Днем Перемоги! Слава героям!

Зустрінемося на святі

Відтепер у Вас удома

20160921 14550111

«Єдність поколінь» із радістю повідомляє, що 1 червня вийшов перший номер нашої газети для читачів поважного віку

 

 

Газета «Єдність поколінь» спеціально створена нами для читачів пенсійного віку, щоб якнайкраще відповідати їхнім смакам, інтересам та потребам. Кожного місяця на вас чекають 12 сторінок новин, цікавих матеріалів та ексклюзивних інтерв’ю! Спеціальні рубрики «Правовий лікбез» від нашого юриста – це відповіді на питання, які люди ставлять нам по телефону або надсилають у листах; матеріали головного редактора Володимира Петровича Опрішка знайомлять з діяльністю і досягненнями нашої організації; рубрика «Здоров’я» розповість, де в Києві пенсіонер може безкоштовно і правильно займатися спортом, і підкаже, як підтримувати себе в доброму здоров’ї, не витрачаючи зайвих коштів. Історії життя змушують сміятися і плакати і доводять, наскільки чудові в нас люди, і як мужньо вони долають важкі випробування, які доводиться проходити у житті.

20160921 14550111

Ми прагнемо дарувати нашим читачам найкраще, тому кожен місяць створюємо повноцінну газету, яка має 12 (!) сторінок, насичених матеріалами на будь-який смак, повноколірні сторінки додають радості і можливості розміщувати фото наших підопічних.

Із кожним номером ми з вами стаємо ближчими і ріднішими. На ваші прохання додаємо рубрики, які вас цікавлять. Також у газеті ми розміщуємо творчі роботи наших підопічних, які можна надсилати на адресу громадської організації «Єдність поколінь»: Київ, вулиця Шота Руставелі, 23, офіс 22, з поміткою «Для редакції».

Будьте з нами - і далі буде ще краще!