Наші новини

Свято турботи й підтримки

З Днем Перемоги! Слава героям!

Зустрінемося на святі

Свято, яке надовго залишиться в пам’яті

dnist podolin teplohod11

Сонячного серпневого дня «Єдність поколінь» зібрала наших друзів і підопічних у 4-годинну розважальну поїздку на теплоході по Дніпру

З

dnist podolin teplohod9

11-ої години до Гідропарку, звідки відбував теплохід, почали збиратися наші гості. Тих, хто не міг приїхати сам у зв’язку зі станом здоров’я, привозили й доправляли додому на авто. Кожному із запрошених вручався приємний подаруночок, а ще присвоювався персональний номер для лотерейного розіграшу на теплоході.

Тепле спілкування, святковий обід, пісні, танці, красиві тости, фотосесія, де кожен бажаючий міг замовити безкоштовне фото з собою на тлі дніпровських краєвидів, – далеко не вся програма.

На початку Голова ГО «Єдність поколінь» Володимир Петрович Опрішко сердечно привітав гостей і розповів, чим займається «Єдність поколінь»: «Я замислював створити таку організацію для допомоги людям поважного віку багато років тому. І нам вдалося втілити цей задум у життя, – говорить Володимир Петрович, який за 8 років роботи в цій сфері допоміг вийти зі скрутного становища сотням пенсіонерів. – Основні напрями нашої діяльності – «Правовий лікбез» (безкоштовні юридичні консультації для людей пенсійного віку), «Пансіонат удома» (допомога тим, хто потребує піклування за станом здоров’я), та головний напрям роботи «Єдності поколінь», який здатен змінити життя пенсіонера на краще, – «Договір довічного утримання!».

dnist podolin teplohod10«Ваша квартира довічно лишається у вашому користуванні, але тепер ви регулярно отримуєте за неї грошову винагороду. Ще й позбавляєтеся непосильного тягаря сплати рахунків за комунальні послуги! Завдяки матеріальній допомозі згідно з Договором довічного утримання від «Єдності поколінь» ви зможете дозволити собі більш якісну медичну допомогу, почнете жити краще і зможете дозволити собі те, про що пенсіонер з мізерною пенсією у нашій країні може тільки мріяти.

Я не знаю якогось іншого способу, щоб можна було допомогти людині в її самотньому житті!», переконаний Володимир Петрович.

Представник управління КМДА у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці зазначила: «Ми працюємо з 90 організаціями в місті Києві. Це й ветеранські організації, й організації людей з інвалідністю… «Єдність поколінь» – перша громадська організація, яка вирішила втілити у життя такі шляхетні ідеї. Дай Боже, щоб вам усе вдалося все, що ви плануєте, – ідеально, чесно, порядно. Я буду тільки за, бо дуже страшно, коли одинокі люди помирають самі, у квартирах, і ніхто навіть не знає, що з ними сталося. А ви ще й даєте можливість людям зустрічатися, виводите їх у соціум, даєте можливість спілкування, якого так бракує одинокій людині. Я бажаю вам удачі у вашій роботі».

 

dnist podolin teplohod8На теплоході запрошений виконавець Анатолій Сахно виконав чудові романси й улюблені пісні слухачів. Його довго не хотіли відпускати, викликали на біс. Це надихнуло виступити і гостей зустрічі – заспівати, прочитати власні вірші, бо роки не владні над талантом, навпаки, роки тільки збагачують душу.

Одна з авторів і виконавець чудових віршів Тамара Михайлівна уклала Договір довічного утримання ще 10 років тому:

«Життя – прекрасне і дивовижне. Щоправда, останнім часом спостерігаємо, що життя все менш і менш прекрасне, але все більш і більш дивовижне, жартує поетеса. Та все ж, як підпишете Договір довічного утримання, відчуєте, що життя таки прекрасне. Я людина довірлива, так само боялася на початку, що обдурять. Однак усе, що обіцяли, усе дотримано. Погляньте на мене, хіба я схожа на людину, обтяжену проблемами? А мені 80-ий рік пішов:

Радуйтесь жизни,

Мечтайте, любите.

Встречайте удачи, победы, успехи.

Будьте здоровы и долго живите

В мире красивом, добром и светлом!» такими рядками завершила свій виступ Тамара Михайлівна.dnist podolin teplohod7

«Мене часто запитують, як я прожив аж до 95 років, а Клаві скоро 90, і ми досі разом, відповідав на питання гостей Григорій Максимович (вони з дружиною стали героями серпневого випуску газети «Єдність поколінь»). – Я можу сказати одне: бути з Богом. Старатися жити по совісті, бути з добрими людьми. А сьогодні після всього почутого й побаченого тут, можу додати: бути з «Єдністю поколінь», бо тут відчувається тепло і доброта».

Кращою танцювальною парою стали Валентина Іванівна та Володимир Кирилович. До зустрічі вони не знали одне одного, а на танцмайданчику дали б фори й молодим.

«Свято – чудове, кажуть танцюристи. – Атмосфера, люди. Хіба що трохи соромилися танцювати».

«Якби я знала, то вдягла б вільнішу спідницю, жартує Валентина Іванівна. – Тоді б я показала майстер-клас, ніхто б на місці не всидів!».

Володарка головного призу – путівки до санаторію – ніяк не могла повірити, що це правда, що таке буває , і вона от-от може поїхати оздоровитися коштом «Єдності поколінь».

А Ніна Георгіївна на святі виграла ще один «подарунок для здоров’я» тонометр: « Це – саме те, що мені потрібно! Я так давно мріяла купити його. Але це було непосильно – з нинішніми цінами, а в мене пенсія 1263 грн. А тут я його виграла! Я така щаслива! Бог усе бачить. Бажаю вашій організації довголіття, після всього побаченого й почутого сьогодні думаю над тим, щоб і самій укласти з вами Договір».

«Єдність поколінь» надзвичайно рада, що свято вдалося, що в очах людей з’явилася радість і надія на краще. Люди похилого віку зрозуміли, що їхнє становище не таке сумне, як здавалося раніше, вихід є, Договір довічного утримання з «Єдністю поколінь» рятує від страшних нестатків, відчаю та безнадії, дає захист, відкриває двері у краще життя, а люди, які вже не перший рік живуть, уклавши цей Договір, – живі й здорові, значно щасливіші і спокійніші, бо з їх плечей знявся непосильний тягар виплат і животіння на мізерну пенсію. У цьому можна було переконатися під час свята, поговорити приватно, «не на камеру», поставити ті питання, які турбують кожного, хто вагається – підписувати чи не підписувати.

dnist podolin teplohod11

Свято закінчилося. Попереду у нас – іще багато святкувань, поїздок, екскурсій зустрічей у колі друзів. Радувало те, що кожен ішов зі свята з посмішкою, розправивши плечі, наче відмолодів не на один десяток років, гості обмінювалися телефонами, а дехто затримався, бо ніяк не міг наговоритися з новими друзями.

Адже з «Єдністю поколінь» ви – не самі! Над вами наче розкривається парасолька захисту – від бідності, від безвиході, від непорядних людей, які можуть зазіхати на ваше житло або завдати вам кривди.

Договір довічного утримання від «Єдності поколінь» – це не тільки вирішення важливих питань із покращення якості вашого життя, а й Договір довічного ОТРИМАННЯ вами щомісячної і найвищої (!) зараз по Україні матеріальної допомоги.

 

Приєднуйтесь до нашої великої родини. Разом ми все подолаємо!