Наші новини

Свято турботи й підтримки

З Днем Перемоги! Слава героям!

Зустрінемося на святі

Вітаю з Міжнародним днем людей поважного віку! З Днем ветерана в Україні!

IMGP5578

Дорогі друзі! Шановні ветерани!

 

 

Кожен рік другий місяць осені для мене починається з особливої дати: 1 жовтня – це Міжнародний день людей поважного віку, який відзначають у всьому світі. А в Україні це ще і День ветерана.
 
Дожити до поважного віку – це велика Божа милість, яка дається не всім. За плечима нашого старшого покоління –  неймовірна кількість випробувань і поневірянь. Вони пережили війну і голод, пройшли крізь нестатки, біль і втрати близьких, щодня докладали величезних зусиль, піднімаючи руїну, працювали від зорі до зорі, не шкодуючи сил, і зберегли при цьому моральні чесноти, порядність, терпіння і чистоту душі. Кожен день такого життя – це вже подвиг людського духу.
Наше старше покоління – це скарб нашого народу, наша найбільша цінність, наша жива історія, наша пам'ять. У важкі часи ви зберегли нашу Батьківщину для онуків і онуків їхніх онуків. Низький уклін вам за мужність, незламність, терпіння і героїзм – і тоді, і тепер, коли кожен день – це бій із труднощами, кожен день – це перемога над часом. Ви достойні найкращого, та, на жаль, держава наша може так небагато. Понад 80% пенсіонерів в Україні загнані за межу бідності через мізерні пенсії, на які неможливо ні прожити, ні прохарчуватися, ні пролікуватися, а 1/6 частина з них – одинокі люди, яким нема кому допомогти.  
Ми пам’ятаємо про свій невідплатний борг перед ветеранами і людьми поважного віку і докладаємо всіх зусиль, щоб їхній рівень життя став вищим, щоб вони могли отримати необхідну турботу і піклування, почувалися захищеними і потрібними.
За останні майже 10 років роботи я зміг допомогти зробити життя більш забезпеченим і захищеним сотням наших пенсіонерів. І пишаюся кожним таким випадком, кожною маленькою перемогою над труднощами і безвихіддю! Рік за роком, крок за кроком ми змінюємо життя пенсіонерів в Україні на краще.
Ми раді повідомити, що за останні місяці кількість людей, які уклали Договір із «Єдністю поколінь» і цим кардинально покращили своє життя, різко зросла.
«Єдність поколінь» радіє з кожним із вас і бажає довгих літ життя і благополуччя щодня і щохвилини! Ми вдячні вам за довіру і впевнено йдемо далі, всі разом, як одна велика родина!
 
З сердечною повагою
В. П. Опрішко,
Голова організації «Єдність поколінь», почесний ветеран міста-героя Києва, почесний ветеран України,
 з 2011 року – І-ий заступник Голови Київської 
міської організації ветеранів України