Наші новини

Свято турботи й підтримки

З Днем Перемоги! Слава героям!

Зустрінемося на святі

Осіння казка від «Єдності поколінь» і листопад подарунків для наших дорогих підопічних

 

DSC 9362

У розпал золотої осені, коли наш Київ стає невимовно красивим, ми влаштували для членів великої родини «Єдності поколінь» і наших друзів свято – автобусну екскурсію, а потім відпочинок за містом. Сміх, радощі, обійми, смачне частування, зустрічі з давніми друзями і нові цікаві знайомства. У програмі – виступи артистів, конкурси, танці і подарунки...

 

Відкриваючи свято, Голова ГО «Єдність поколінь» Володимир Петрович Опрішко зауважив: «Коли я задумував цю організацію, хотілося провести паралель між дітьми й людьми поважного віку. І ті, і ті потребують особливої підтримки, турботи, нагляду і догляду. Життя у всіх складається по-різному. На жаль, на схилі літ нерідко буває так, що немає поруч нікого, до кого можна звернутись по допомогу, хто приїде, підтримає, а часом і просто скаже добре слово. Для таких людей ми й створили «Єдність поколінь». Наші співробітники завжди на зв’язку, до них можна звернутися, попросити про допомогу. Ми своїх у біді не лишаємо і докладаємо всіх зусиль, щоб вам допомогти. Це – основне завдання і сенс діяльності «Єдності поколінь». Як громадська організація ми діємо в рамках законодавства України, у нас є три окремі напрями діяльності, які фінансуються, бо без фінансування всі благі наміри, на жаль, лишалися б у царині мрій. Наші програми – це «Правовий лікбез» – безоплатні юридичні консультації для пенсіонерів; «Договір довічного утримання» та «Пансіонат удома». Зупинюся на останній. Майже 10 років я мріяв запровадити її в Україні, і ось нарешті формальності подолано, і з Нового року вона запрацює і в нас. Підопічні «Єдності поколінь» зможуть отримувати допомогу доглядальниць (для тих, хто цього потребує), волонтерську допомогу, та найголовніше – запрацює служба «Патронажна сестра». Це означає, що раз на місяць до вас приходитиме медичний працівник, цікавитиметься самопочуттям, проводитиме огляд, проконсультує, якщо є скарги, триматиме на контролі показники вашого здоров’я і в разі появи тривожних симптомів, направить вас до лікаря. Така практика давно не рідкість у Західній Європі, і багатьом людям вона покращила якість життя, а комусь і врятувала. Ми всім колективом «Єдності поколінь» просто пишаємося цією перемогою для наших українських пенсіонерів».

Володимир Петрович розповів і про подарунковий абонемент для підопічних (детально прочитати про це в Новорічні подарунки від «Єдності поколінь»; З Нового року запрацює програма «Єдності поколінь» «Пансіонат удома»). Кожен, хто завітав на свято, отримав по-справжньому теплий подарунок до зими – вовняний плед. «Я з ним не розлучаюся, – розповідала нам пізніше по телефону одна з гостей, Катерина Прокопівна. – Наче й інші ковдри вдома є, та коли довгоне вмикали опалення, тільки він мене і рятував. Ще й на дотик приємний». А всі підопічні «Єдності поколінь» отримали цінні подарунки – мультиварки.

Справжнє свято створили для гостей чудовий ведучий – заслужений діяч мистецтв України Михайло Крамаренко, піснями радував з.а. України Андрій Тимошенко, а гумористичні мініатюри «у ролях», від яких зал просто ридав зі сміху, виконав з.а. України Валерій Невгад.

День пролетів непомітно, лишивши за собою післясмак щастя й очікування нових зустрічей, наступного разу це будуть «Різдвяні зустрічі» у теплому дружному колі «Єдності поколінь».