Наші новини

Свято турботи й підтримки

З Днем Перемоги! Слава героям!

Зустрінемося на святі

Щоб зробити добру справу, привід не потрібен

 

Узимку "Єдність поколінь" провела благодійні свята для дітей  із малозабезпечених сімей у Сєвєродонецьку і Привіллі на Донеччині

 

Гаслом свята стало "Для добрих справ привід не потрібен", адже свято для дітей не було приурочене до якоїсь дати в календарі. «Ми поставилися до цього дуже серйозно,  - розповідає заступник ГО "Єдність поколінь" і координатор проекту Анна Стук. - Телефонували усім батькам і з’ясовували, що саме найбільш потрібно їхнім дітям, щоб задовольнити найважливіші потреби. Подбати про точність даних нам допомогла місцева соціальна служба».

 

Окрім адресних подарунків, на гостей чекали рюкзаки з наборами канцелярського приладдя та солодощами. Дітей розважали аніматори і чекав солодкий стіл. «Нам виділили велику ігрову кімнату в "Малишляндії", - говорить Анна, -  працював діджей та ведучі, кожна запрошена дитина - а вони були різного віку, від маленьких і до 15 років - отримала свій подарунок та безліміт часу для дозвілля в ігровій кімнаті того дня. Дехто з дітлахів уперше в житті побачив такий простір для ігор - радості не було меж». Цю свято подарунків і дитячих радощів висвітлювали місцеві телебачення і преса.

 «У наших планах надалі повторювати це систематично, - розповідає заступник ГО «Єдність поколінь». – Значною мірою це стало можливим завдяки допомозі наших підпопічних, а також місцевій мережі супермаркетів "Сім’я", яка до того ж забезпечує місцевих жителів великою кількістю робочих місць. А ми в «Єдності поколінь» допомагаємо людям різного віку. Бо роки не мають значення, головне – це зв'язок від серця до серця».

IMG 7576 1